Sasal: Wygraliśmy zasłużenie


26 lipca 2011 Sasal: Wygraliśmy zasłużenie

Na inaugurację I Ligi Pogoń Szczecin pokonała u siebie Polonię Bytom 3:0 i po pierwszej kolejce znajduje się na pozycji lidera. Satysfakcji nie krył szkoleniowiec szczecińskiego klubu, Marcin Sasal.


Udostępnij na Udostępnij na

Marcin Sasal
Marcin Sasal (fot. korona-kielce.pl)

Sasal cieszył się z udanego debiutu na ławce Pogoni, lecz przestrzegał przed nadmiernym optymizmem. – Cieszy mnie, że zespół wyszedł z szatni i wiedział, o co mu chodzi – o strzelanie bramek. Sytuacji mieliśmy bardzo wiele, kontrolowaliśmy to spotkanie i wygraliśmy zasłużenie. Naszym problemem jest fakt, że zbyt wolno zbieramy się do obrony po stracie piłki, co pozwala przeciwnikowi na wyprowadzenie kontry. W najbliższych dniach na pewno będziemy ten element poprawiać.

W zupełnie odmiennym nastroju był szkoleniowiec bytomskiej Polonii, Dariusz Fornalak. Nie ukrywał, że jego zespół nie ma obecnie szans na wyrównaną walkę z najlepszymi drużynami. – Na tę chwilę nie prezentujemy poziomu pierwszoligowego. Wygrała dziś drużyna, która grała w piłkę, mając naprzeciwko siebie zespół, który za tą piłką biegał.

Komentarze
~Marcin77 (gość) - 12 lat temu

POGOŃ SZCZECIN"Duma Pomorza" -więc takie hasło
zobowiązuje;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze