II liga: Podział punktów w Pruszkowie

W meczu 23. kolejki polskiej II ligi piąty w tabeli - Znicz Pruszków zremisował na własnej murawie z niżej notowaną Stalą Stalowa Wola 1:1.

Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga Znicza. Zawodnicy Stali skupili się głównie na obronie, sporadycznie atakując bramkę gospodarzy. W 40. minucie meczu po strzale z 30 metrów Jacka Maciorowskiego i fatalnym błędzie Adriana Bieńka sensacyjnie na prowadzenie wyszła drużyna gości. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i zawodnicy ze Stalowej Woli dalej musieli odpierać ataki Pruszkowian. W 48. minucie spotkania piłkę do bramki Stali skierował Robert Lewandowski i tym samym wyrównał wynik spotkania.  Do końca meczu kibice w Pruszkowie nie zobaczyli już żadnej bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.