Silva: Nigdy nie chciałem opuścić Valencii


Zawodnik Valencii, David Silva, powiedział, że nigdy nie miał zamiaru opuścić Estadio Mestalla. Pomocnik przyznał również, że „Nietoperze” chcą walczyć w tym sezonie o najwyższe cele.


Udostępnij na Udostępnij na

W rozmowie z „Super Deportes” Silva poinformował, że nigdy nie prosił władz klubu o możliwość opuszczenia Mestalla. Pomocnik „Nietoperzy” liczy, że jego drużyna w tym sezonie będzie w stanie walczyć z Barceloną i Realem o mistrzowską koronę.

Latem w hiszpańskiej prasie pojawiały się niezliczone artykuły na temat ewentualnego transferu Silvy. Sam zawodnik powiedział, że medialnymi plotkami się nie interesował.

Mówienie jest darmowe i każdy to robi, tak to już jest w futbolu i niestety nie można tego zmienić. Ja myślę tylko o graniu w piłkę – powiedział Silva.

Przyznał również, że zastanawiał się, czy Valencia nie będzie musiała sprzedać swoich najlepszych piłkarzy z powodu kłopotów finansowych.

Nigdy sam nie mówiłem na temat mojego transferu, ale wiele mówiło się o problemach finansowych klubu i spodziewałem się, że moje odejście może być decyzją klubu. Nadal jestem jednak tutaj i zrobię wszystko, żeby sezon skończyć wysoko – poinformował pomocnik Valencii.

Pytany o walkę o mistrzostwo z Barceloną i Realem, Silva ocenił, że Valencia jest w stanie pokonać mocniejszych rywali.

Oni zawsze grają o najwyższe cele, latem jeszcze się wzmocnili i będzie trudno ich pokonać, ale wierzę, że jesteśmy w stanie to zrobić – podsumował Silva

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze