Kolejne kontuzje w HSV


Drużyna Hamburgera SV przeżywa ostatnio kryzys. Sytuacja nie jest łatwa przede wszystkim dla trenera Bruno Labbadii, który musi wybierać skład spośród ograniczonej przez kontuzje liczby piłkarzy. Najważniejsi zawodnicy zmagają się z urazami.


Udostępnij na Udostępnij na

Niedzielny mecz z Hoffenheim będzie o tyle ciężki, że w HSV nie zagrają strzelec Ruud van Nistelrooy i pomocnik Ze Roberto, którzy mają problemy z mięśniami, a także obrońca Guy Demel i napastnik Tunay Torun, którzy cierpią na urazy kolana. Dodatkowo w dalszym ciągu zagrać nie będą mogli Marcell Jansen i Eljero Elia, którzy od dłuższego czasu pauzują przez kontuzje. Trener nie będzie mógł także postawić na Paolo Guerrero, który jest zawieszony.

Oczywiście, to żadne dobre wiadomości, ale zrobimy wszystko, co się da – przekonywał trener Labbadia, który do kadry meczowej powołał siedemnastu piłkarzy, w tym zawodników z drużyny rezerwowej: osiemnastoletniego Sörena Bertama i dwudziestolatka, Hendrika Dettmana.

Mimo kryzysowej sytuacji, szkoleniowiec Hamburga jest dobrej myśli i ma nadzieję, że Hoffenheim, które nie wygrało od siedmiu spotkań, nie podoła także jego drużynie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze