Carvajal: Czerwień niesprawiedliwa


Daniel Carvajal, obrońca Realu Madryt, uważa, że czerwona kartka dla Sergio Ramosa była niesprawiedliwa i kosztowała „Królewskich” zwycięstwo w meczu z Osasuną Pampeluna.


Udostępnij na Udostępnij na

Sergio Ramos opuścił boisko w 44. minucie spotkania, kiedy otrzymał drugą żółtą kartkę za uderzenie łokciem w twarz Roberto Torresa. Real, który przegrywał w tym momencie już 0:2, zremisował ostatecznie 2:2. Daniel Carvajal jest jednak przekonany, że decyzja arbitra była zła i zbyt surowa.

Myślę, że wyrzucenie z boiska Sergio Ramosa było niesprawiedliwe. Jesteśmy Realem Madryt i zawsze podchodzimy bardzo ambitnie do każdego spotkania, dlatego dzisiejszy wynik nas nie zadowala. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak zaczęliśmy to spotkanie i ile mieliśmy okazji, by prowadzić 1:0. Potem niesłuszna decyzja sędziego zmieniła obraz gry. To oczywiste, że pierwsza żółta kartka dla Ramosa to nie był nawet faul. Arbiter pomylił się, tak jak my wszyscy popełniamy błędy.

Real Madryt zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli Primera Division z pięcioma punktami straty do Barcelony. Sergio Ramos nie zagra w kolejnym meczu z Valencią.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze