Redakcja

Rusza iGolklasa – nasz autorski podcast o polskiej ekstraklasie!


Zachęcamy do śledzenia naszego nowego podcastu poświęconego PKO BP Ekstraklasa

18 lutego 2020 Rusza iGolklasa – nasz autorski podcast o polskiej ekstraklasie!

Wszystkie kluby ekstraklasy intensywnie przygotowywały się do rundy wiosennej. My zimą także nie odpoczywaliśmy – rozgrzewaliśmy głosy, aby móc przedstawić nasz najnowszy projekt. „iGolklasa”, bo taką nazwę nosi podcast, poprowadzi was przez wszystko to, co dzieje się obecnie w ekstraklasie.


Udostępnij na Udostępnij na

Zachęcamy do wysłuchania drugiego już odcinka iGol-owego podcastu. W tym tygodniu omówiliśmy 22. kolejkę naszej rodzimej ligi, wybraliśmy najlepiej i najgorzej spisujące się drużyny oraz zawodników. Szalony mecz Rakowa z Legią? Kontrowersje w meczu ŁKS-u z Wisłą Płock? „Derby szrotu”, czyli pojedynek Korony z Jagiellonią? O tym (i nie tylko o tym) możecie posłuchać w najświeższym wydaniu iGolklasy.

A dla tych, którzy chcieliby cofnąć się nieco w czasie, mamy także nasz pierwszy, debiutancki odcinek, poświęcony inauguracji rundy wiosennej ekstraklasy. Tym razem obszerniej porozmawialiśmy o młodzieżowcach, którzy zaprezentowali się świetnie, nie zapomnieliśmy także o debiutantach oraz tych, którzy po dłuższej przerwie wrócili do naszej ligi.

Zachęcamy do obserwowania naszego podcastu – iGolklasa to projekt cykliczny, który będzie ukazywał się co tydzień. Tym razem za mikrofonem zasiedli Dawid Stelnicki oraz Antoni Majewski, a całość poprowadził Mateusz Tudek. W przyszłości jednak z pewnością nie omieszkamy rozszerzyć horyzontów i wyjść poza redakcyjne grono.

Audycji można będzie posłuchać bezpośrednio ze strony. O wiele wygodniejszą opcją mogą być jednak inne platformy. Nasz podcast jest już dostępny na Spotify oraz Anchor, a już niedługo posłuchać nas będzie można także za pomocą Google Podcasts. W przyszłości planujemy także pojawić się na platformie Apple Podcasts.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze