Murphy dumny z awansu

Kapitan londyńskiego Fulham, Danny Murphy, powiedział po meczu, że jest dumny i zachwycony z pokonania niemieckiego Wolfsburga i awansu do półfinału Ligi Europejskiej.

Na Craven Cottage londyńczycy wygrali z Wolfsburgiem 2:1. Wczoraj na wyjeździe londyńczycy ponownie okazali się lepsi od „Wilków” i wygrali 1:0 po błyskawicznym golu Bobby’ego Zamory w pierwszej minucie meczu.

Po meczu zachwytu nad postawą zespołu w dwumeczu nie krył kapitan Fulham – Danny Murphy.

Myślę, że graliśmy naprawdę swobodnie. Szybko strzelona bramka ustawiła nam mecz i wiedzieliśmy, że ten gol na wyjeździe daje nam bardzo duży komfort gry. Rywale też mieli swoje szanse, mają przecież bardzo dobrych piłkarzy, ale wydaje mi się, że nasze okazje były lepsze i w drugiej połowie mogliśmy podwyższyć wynik – powiedział Murphy w wywiadzie dla telewizji ITV Sport.

Drużyna Roya Hodgsona ma fenomenalny sezon w europejskich pucharach. Po drodze do półfinału wyrzuciła już z Ligi Europejskiej obrońców tytułu – Szachtara Donieck i włoski Juventus Turyn.