Lech Poznań żegna się z pierwszymi zawodnikami. Co dalej z Antonio Miliciem?
Pierwsze transfery zostały wykonane to również pojawiły się pierwsze odejścia. Lech żegna się z trzema piłkarzami.
Pierwsze transfery zostały wykonane to również pojawiły się pierwsze odejścia. Lech żegna się z trzema piłkarzami.
Mistrz Polski od dawna szuka zawodnika na pozycję numer sześć, jednak wszystko wskazuje na to, że szukania zakończą się w tym okienku transferowym
Pewnie każdy z nas słyszał tytułowe przysłowie przynajmniej raz w życiu, a bogacze Betclic 2. Ligi przekonali się o tym na własnej skórze