Urban: Rywal postawił wysoką poprzeczkę


Mimo iż Legia Warszawa wysoko pokonała FK Homel a bramki zdobywali pomocnicy, to trener Jan Urban właśnie do tej formacji miał pretensje.


Udostępnij na Udostępnij na

„- Po pierwsze chciałbym podziękować za przyjęcie nas na Białorusi, czuliśmy się tu jak w domu. Pragnę podkreślić, że organizacja tego spotkania stała na wysokim poziomie. Zwycięstwo 4:1 ogromnie mnie cieszy, jednak w naszej grze jest jeszcze kilka mankamentów, które należałoby dopracować. Nie dostaliśmy szansy rozegrania dwóch ligowych kolejek i chyba w ten najprostszy sposób należałoby tłumaczyć nasze dzisiejsze błędy. Mimo tego, że to pomocnicy strzelali bramki, to ta linia nie gra do końca tak jakbym sobie tego życzył.

Nasz rywal postawił nam dzisiaj wysoką poprzeczkę i mimo, że byliśmy stroną przeważającą to przez pierwsze 45 minut na boisku toczył się wyrównany pojedynek. Nie chcę oceniać naszych szans w kolejnej rundzie, ponieważ będzie to zależało od losowania i od rywala na którego trafimy. Trenerowi Homla życzę powodzenia i sukcesów w przyszłości”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze