Sergio Aguero w Chelsea Londyn?


Chelsea Londyn jest na najlepszej drodze do tego, by po czterech latach ponownie zdobyć tytuł mistrza Anglii. Jednak włodarze „The Blues” starają się myśleć długoterminowo i dlatego już teraz trwają poszukiwania odpowiednich zawodników. Wśród nich numerem jeden jest Sergio Aguero.


Udostępnij na Udostępnij na

Sergio Aguero to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie. Nie ma klubu, który nie chciałby go mieć w swoim składzie. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej media donoszą o zespołach zainteresowanych jego osobą. Manchester City, Inter Mediolan, Real Madryt, FC Barcelona i Chelsea Londyn, każda z tych drużyn robi wszystko, by to właśnie ją wybrał 22-letni napastnik. Dziś wydaje się, że najbliżej pozyskania Argentyńczyka są włodarze „The Blues”.

Chelsea Londyn po czterech latach „kryzysu” znów wróciła na szczyt. Wprawdzie mówimy tutaj tylko o krajowym podwórku, jednak Carlo Ancelotti zamierza zrobić wszystko, by jego podopieczni w przyszłym sezonie byli najlepszym zespołem Europy. Żeby osiągnąć ten cel, konieczne są wzmocnienia, a idealnym partnerem dla będącego w świetnej formie Drogby mógłby być właśnie Sergio Aguero.

On sam początkowo nie chciał wypowiadać się na temat swojej przyszłości, jednak im bliżej końca sezonu, tym chętniej Argentyńczyk zabiera głos we własnej sprawie.

 – Wiele wspaniałych klubów interesuje się moją osobą. Jednak to Inter i Chelsea, w ostatnim czasie przedstawiły mi najciekawsze oferty pracy. Inter to bardzo dobry klub, jednak to Anglia ma najsilniejszą ligę na świecie. W Manchesterze City doskonale sobie radzi mój przyjaciel Carlos Tevez i to on namawia mnie do tego, by przeprowadzić się na Wyspy Brytyjskie. Wprawdzie jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, jednak uważam, że to Chelsea jest dla mnie idealnym miejscem do dalszego rozwoju – zakończył Aguero.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze