Piłkarz Kanonierów chce tytułów


Dla Arsenalu będzie to ósmy sezon beż żadnego tytułu. To już nie tylko presja kibiców. Theo Walcott jest coraz bardziej zdeterminowany, by zacząć wygrywać puchary. Co na to Arsene Wenger?


Udostępnij na Udostępnij na

24-letni Theo Walcott, który wygranym meczem 1:0 z Sunderlandem w lutym uczcił swój 250. mecz dla Arsenalu, jest zdeterminowany, by zakończyć pucharową posuchę „Kanonierów”. To będzie ósmy sezon, w którym piłkarze z The Emirates Stadium nie zdobędą żadnego tytułu.

– Osobiście chciałbym, żebyśmy zrobili wszystko, by wygrać jakiś tytuł z tym klubem. Niektórzy myślą, że jestem szalonym egoistą, ale jestem innego zdania powiedział napastnik „Kanonierów”.

– Same występy dla tego klubu to coś wspaniałego, ale wygrane oznaczają więcej. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie, gdy osiągnę, oby, 300 meczów, nie zakończymy kampanii bez żadnego trofeum. To największy cel.

– Jestem dumny z liczby meczów dla Arsenalu. Ciężko na to pracowałem, było wiele wzlotów i upadków. To cieszy zwłaszcza teraz, gdy tych wzlotów było niewiele. To pozytywne, miłe. Nie chcę się na tym zatrzymać. Chcę dalej grać i osiągnąć więcej. Jestem bardzo szczęśliwy kontynuował.

W styczniu Arsene Wenger przekonał napastnika do podpisania nowego kontraktu. Mówi się, że jednym z warunków nowej umowy było zagwarantowanie Walcottowi gry na pozycji klasycznej dziewiątki. Szkoleniowiec, podobnie jak piłkarz, wierzy, że taki obrót spraw wyjdzie klubowi na dobre.

– Zdecydowanie dojrzałem jako piłkarz. Ten sezon jest moim najlepszym, jeśli chodzi o popisy strzeleckie i asysty. Zrobiłem największy postęp, jestem z tego dumny. Podobnie zresztą z asyst. Wiele podań dotarło do kolegów ze skrzydła, ale są one równie ważne jak bramki zakończył Walcott.

Komentarze
~ffff (gość) - 11 lat temu

Oby w końcu coś wygrali

Odpowiedz
~Kibic (gość) - 11 lat temu

FA Cup wygrywa Liverpool
Barclays Premier League Arsenal
Champions League Milan
PSG Ligę Europejską

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze