Redakcja

Kolejny odcinek podcastu iGolklasa już jest dostępny!


W świat został właśnie wypuszczony trzeci odcinek naszego podcastu o ekstraklasie - iGolklasa

3 marca 2020 Kolejny odcinek podcastu iGolklasa już jest dostępny!
Rafał Oleksiewicz / PressFocus

Coraz więcej dzieje się na naszym krajowym podwórku. Postanowiliśmy na te wydarzenia odpowiedzieć naszym podcastem, iGolklasą. W naszych rozmówkach skupiamy się głównie na najlepszej lidze w Polsce, lecz czasami będziemy zaglądać także do niższych lig. 24. kolejka była obfita w bramki i bardzo ciekawe mecze.


Udostępnij na Udostępnij na

Jesteśmy świeżo po „polskim El Clasico”, którym było starcie Legii Warszawa z Cracovią. Właśnie ten mecz był przewodnim tematem naszych dywagacji. Natomiast oprócz starcia stołecznych z „Pasami” porozmawialiśmy także o derbach województwa dolnośląskiego czy kryzysie w Szczecinie. Dodatkowo poruszyliśmy takie wątki jak walka o górną ósemkę czy dwa transfery greckich zawodników do Górnika, których CV wprawiło w osłupienie naszych redaktorów.

Owe wydarzenia omówiliśmy w tym samym gronie co w pierwszych dwóch odcinkach. Za „majkiem” zasiedli Antoni Majewski, Dawid Stelnicki i Mateusz Tudek, który prowadził rozmowę. Niedługo planujemy także poszerzać grono ekspertów i zapraszać osoby spoza naszej redakcji.

Audycji można będzie posłuchać bezpośrednio ze strony. O wiele wygodniejszą opcją mogą być jednak inne platformy. Nasz podcast jest już dostępny na Spotify oraz Anchor, a już niedługo posłuchać nas będzie można także za pomocą Google Podcasts. W przyszłości planujemy także pojawić się na platformie Apple Podcasts.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze