Redakcja

iGolklasa #6 – koronawirus plądruje polskie rozgrywki


Kolejny odcinek podcastu iGolklasa stał pod znakiem koronawirusa

18 marca 2020 iGolklasa #6 – koronawirus plądruje polskie rozgrywki

Jak już dobrze wiemy koronawirus zatrzymał rozgrywki PKO Ekstraklasy i wyhamował nieco nasz podcast iGolklasa. Wciąż nie wiemy kiedy nasi piłkarze wrócą na ligowe boiska. Wstępnie rozgrywki zawieszone są do końca marca, lecz powrót wraz z początkiem kwietnia jest mało prawdopodobny.


Udostępnij na Udostępnij na

Właśnie koronawirus i jego postępowanie był głównym tematem naszych dywagacji. Ciężko jest przejść obok niego obojętnie, zwłaszcza, że nie wpływa on tylko na naszą ligę. W momencie nagrywania odcinka jeszcze nie było oficjalnego potwierdzenia, lecz teraz już wiemy, że Euro zostało przesunięte na 2021 rok. Mało która liga w tej chwili gra, a w tych w których rozgrywki trwają władze myślą nad przerwaniem rozgrywek.

Posłuchać możecie nas za pośrednictwem Spotify, Anchor, Google Podcasts oraz kilku innych platform. Otwieramy się także na zupełnie nową platformę – YouTube. Właśnie pracujemy nad tym, aby i na naszym kanale zaczęły się pojawiać materiały i mamy nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu będziecie mogli nas odsłuchać także tam. Szósty odcinek iGolklasy poprowadził Mateusz Tudek, a w ogniu jego pytań stali Antoni Majewski i debiutujący Kamil Warzocha.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze