Honda: Chcę być mistrzem Rosji


Podczas gdy w Europie w najlepsze trwa sezon piłkarski, kluby piłkarskie w Rosji wciąż się do niego przygotowują, przeprowadzając transfery. Jednym z najciekawszych zakupów dokonanych przez CSKA Moskwa jest Keisuke Honda. Japończyk otwarcie zapowiada, że interesuje go tylko mistrzostwo kraju.


Udostępnij na Udostępnij na

Transfer do CSKA uważam za krok do przodu w mojej karierze. „Wojskowi” awansowali do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, znaleźli się w gronie 16 najlepszych piłkarskich zespołów Europy. Jestem dumny, mogąc reprezentować barwy tego klubu. Zrobię, co mogę, by pomóc mu w walce. W składzie CSKA postaram się zostać mistrzem i zajść jak najdalej w Lidze Mistrzów. Poza tym chciałbym zagrać w kadrze Japonii podczas mistrzostwo świata w RPA – zapowiedział Honda.

Co myślę o konfrontacji z Sevillą? Myślę, że jeszcze nie czas o tym rozmawiać. Zapytajcie mnie o to na parę dni przed meczem, to będę mógł wyrazić swoje zdanie. Teraz trzeba myśleć o innych rzeczach, np. o dobrym przygotowaniu się do długiego i ciężkiego sezonu – dodał Japończyk.

Komentarze
~colocini (gość) - 12 lat temu

honda-ogladalem go na zywo w venlo-zobaczycie to
bedzie zawodnik wielkiego formatu-ma niesamowity ciag
na brame,lewa i prawa noga super-a wolne wali
niesamowicie,no piekielnie mocny niesygnalizowany
strzał...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze