West Ham nie pozyska zawodnika PSG


Środkowy obrońca zespołu z Paryża, Zoumana Camara, wyznał, iż nie ma zamiaru odchodzić z PSG. W ostatnim czasie 33-latkiem zainteresowało się kilka angielskich klubów, mimo to mający podwójne obywatelstwo piłkarz chce zostać w stolicy Francji.


Udostępnij na Udostępnij na

W obecnym sezonie Camara praktycznie nie gra. Dotychczas zaliczył tylko osiem spotkań, ale we wszystkich wystąpił w niepełnym wymiarze czasowym. Doświadczonemu zawodnikowi udało się zdobyć jednego gola w starciu Pucharu Francji, Camara pokonał bramkarza Arrasu na początku 2013 roku. Sam piłkarz przyznaje, że jest rozczarowany swoją pozycją w drużynie, ale chce tu zostać i uczestniczyć w tworzeniu nowej historii paryskiego zespołu. Zoumana odwołał się również do ostatnich meczów.

– To jest niezwykle rozczarowujące, kiedy nie grasz w podstawowym składzie, zwłaszcza w meczach na szczycie, a takim była potyczka z Marsylią. Jednak musisz zawsze respektować decyzje trenera i ciężko pracować na treningach, a wtedy twoja szansa nadejdzie powiedział Zoumana.

– Chcę tworzyć nową historię, która rozpoczęła się od przejęcia klubu przez katarskich właścicieli dodał Francuz.

Komentarze
~Erni (gość) - 11 lat temu

Pozyskanie Kevina Nolana i Andy'ego Carrolla Jest
Już Sporym Osiągnięciem.Możliwe Że Aby Zoumana
Camara Trzeba Usprawnić Negocjatora Jak Ma To
Miejsce W FIFIE

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze