Piłkarze Celticu chcą kary dla Eduardo


Celtic Glasgow odpadł z rywalizacji w Lidze Mistrzów po dwukrotnym przegraniu z Arsenalem Londyn. Rewanżowe spotkanie nie obyło się jednak bez kontrowersji. Zdaniem piłkarzy Celticu, UEFA powinna zareagować na zachowanie snajpera „Kanonierów”, Eduardo.


Udostępnij na Udostępnij na

W 28. minucie rewanżowego spotkania na Emirates Stadium Eduardo upadł w polu karnym po interwencji Artura Boruca. Prowadzący zawody Manuel Mejuto Gonzalez bez żadnych wątpliwości wskazał na „wapno”, a sam poszkodowany zdobył gola otwierającego wynik. Po meczu piłkarze poddali w wątpliwość tę decyzję.

Największym orędownikiem ukarania Eduardo Da Silvy jest Massimo Donati. Włoski pomocnik Celticu uważa, że Brazylijczyk z chorwackim paszportem powinien dostać zakaz udziału w minimum dwóch meczach Ligi Mistrzów. – Po meczu wszyscy mówili mu, że karnego nie było. Niestety, taki jest futbol i teraz nic już nie zmieni naszej sytuacji – powiedział piłkarz. Ciekawostką może być fakt, że nawet sam Arsene Wenger przyznaje Szkotom rację. Szkoleniowiec „Kanonierów” obejrzał powtórki zdarzenia i uznał, że karny był podyktowany niesłusznie.

Donati dodał, że Eduardo w ogóle nie zareagował na uwagi piłkarzy „The Bhoys”. Jego zdaniem to było nawet gorsze niż sama sytuacja. – Niektórzy potrafią zachować się uczciwie poza boiskiem. Niestety, są też tacy, którzy takiej umiejętności nie posiadają – kończy rozżalony Włoch.

Komentarze
DonHash (gość) - 15 lat temu

Haha niech teraz placza, moze za rok im sie uda;p A
jesli chodzi o Eduardo to jest pilkarzem a jak karac
to sedziego;p

Odpowiedz
Piotr Stębnowski (gość) - 15 lat temu

Piłkarz również ponosi odpowiedzialność za swój czyn.
Było to jawne oszustwo i powinni obaj za to
odpowiedzieć.

Odpowiedz
~xxx (gość) - 15 lat temu

ten cały Eduardo to cipka nad cipkami...jebana
ciota..i za to wczorajsze sam złamał bym jeszcze raz
skurwysynowi noge

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze