Niang rezygnuje z opaski


Olympique Marsylia będzie miał nowego kapitana. Dotychczasowy kapitan, Mamadou Niang, zrezygnował z pełnienia tej funkcji.


Udostępnij na Udostępnij na

Już jutro odbędą się kolejne derby Francji. Przed tym meczem w lepszej sytuacji jest na pewno ekipa PSG. Drużyna ze stolicy będzie grała w mocniejszym ustawieniu. Do składu wraca Mamadou Sakho, który ostatnio nie grał, bo leczył uraz. Paul Le Guen będzie mógł także skorzystać z Claude’a Makelele, który nie grał w ostatnim  meczu ligowym z Lorient, ponieważ pauzował za żółte kartki.

W złej sytuacji jest natomiast Marsylia. W derbach nie zagra filar defensywy, Laurent Bonnart. Wydawało się, że nic już się nie wydarzy, a jednak. Marsylia przed takim meczem będzie miała nowego kapitana, ponieważ obecny, Mamadou Niang, zrezygnował z tej funkcji. Był w ostatnim meczu kapitanem, ale grał bardzo słabo. Dodatkowo każdy jego kontakt z piłką był przez kibiców Marsylii wygwizdywany. To z pewnością nie wróży dobrze ekipie Erica Geretsa.

Doskonale rozumiem Nianga. Gdy nie można zdobyć gola, to człowiek się denerwuje. Szczególnie napastnik. Musimy to zrozumieć. To jest Marsylia i wszystko ułoży się pięknie. – powiedział Eric Gerets.

Najprawdopodobniej nowym kapitanem zostanie Lorik Cana.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze