Motta: Nie tracić więcej punktów


Thiago Motta, zawodnik PSG, przygotowuje się wraz z drużyną z Parc des Princes do niedzielnego meczu przeciwko FC Nantes. Brazylijski pomocnik nie wyobraża sobie kolejnej straty punktów przez mistrzów Francji.


Udostępnij na Udostępnij na

Paris Saint-Germain słabo rozpoczęło sezon. O ile remis na boisku Montpellier jest do wybaczenia, o tyle do podziału punktów na własnym boisku w starciu z Ajaccio nie powinno dojść. W niedzielny wieczór drużyna Laurenta Blanca uda się do Nantes na mecz z beniaminkiem Ligue 1. Nikt w Paryżu nie wyobraża sobie kolejnej straty punktów.

Pomocnik PSG Thiago Motta przyznaje, że atmosfera w Paryżu jest napięta i zespół chce w końcu zacząć wygrywać. – Potrzebujemy serii zwycięstw. W drużynie, jaką jest PSG, presja jest zawsze. Nie możemy znowu pozwolić sobie na stratę punktów – stwierdził Brazylijczyk.

Motta wierzy w zespół, ale zdaje sobie sprawę, że zawodnicy FC Nantes nie położą się przed mistrzem Francji. – Wiem, że będą skoncentrowani na 200% w obronie i będą liczyć na kontrataki. Musimy być uważni od samego początku i nie możemy jako pierwsi stracić bramki – zakończył defensywny pomocnik PSG.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze