Martin chce do Sheffield


Skrzydłowy Manchesteru United - Lee Martin przyznał, że marzy mu się powrót do zespołu Sheffield United. 21 - latek spędził na Bramall Lane drugą część sezonu i udowodnił swój wielki potencjał i talent. Obecnie przebywa w Manchesterze, gdzie ważą się losy jego ewentualnego wypożyczenia.


Udostępnij na Udostępnij na

Martin wiąże swoją przyszłość z „Czerwonymi Diabłami”, jednak chce dostawać regularnie szansę na grę. Na Old Trafford jest to póki co niemożliwe. Jak mówi sam Lee, gotowy jest wrócić do Sheffield, jeżeli tam go zechcą.

– Wciąż jestem w United, ale mam nadzieję, że powrócimy do rozmów z początku czerwca, kiedy to omawialiśmy moją sytuację. Cała sprawa jest w toku i nic nie zostało ostatecznie powiedziane – mówi Martin.

– Szkoda bym tu został i czekał aż dostanę od trenera szansę na minutowe pojawienie się na boisku. W Sheffield United bardzo mi się podobało i z przyjemnością tam wrócę. Ale to już nie zależy ode mnie – dodał.

Młody zawodnik uważa, że zespół prowadzony przez KevinaBlackwella jest w stanie powalczyć o awans do Premier League.

– Mają na to wielką sznasę. Myślę, że mają jeden z najsilniejszych składów w Championship, przemawia za nimi również Kevin Blackwell, który jest bardzo zdolnym menadżerem. To klub zasługujący na grę w Premiership. Są świadomi swoich możliwości i przy odrobinie szczęścia uda im się – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze