„Lwia Gadka” #14: Ole już nie na kole!


Ostatnie wydarzenia w Premier League dostarczyły nam kolejnych tematów do rozmów. Nie mogliśmy przejść wobec nich obojętnie

26 listopada 2021 „Lwia Gadka” #14: Ole już nie na kole!

Zwolnienie Ole Gunnara Solskjaera, kolejna wygrana Norwich City, zbliżający się szlagier kolejki oraz fatalny Everton. M.in. o tym właśnie porozmawialiśmy w kolejnym epizodzie podcastu "Lwia Gadka". Zapraszamy więc do odsłuchania czternastego odcinka naszego programu o najlepszej lidze świata!


Udostępnij na Udostępnij na

Przypominamy, że wszystkie odcinki naszego programu znajdziecie na kanale YouTube’owym iGola oraz platformie Spotify.

Rozkład jazdy

Byłoby czymś niecodziennym, gdybyśmy zaczęli rozmowę od czegoś innego niż podsumowanie występów Polaków w minionej kolejce. Postanowiliśmy zatem trzymać się naszego schematu i na wstępie porozmawiać o formie naszych „Orłów” na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii. Na dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się przy Mateuszu Klichu, który ostatnio zawodzi wszystkich swoich fanów swoją rozczarowującą postawą.

Potem „Lwia Gadka” płynnie przeszła do tematu Norwich City i postarała się odpowiedzieć na pytanie, czy „Kanarki” z Deanem Smithem jako nowym menadżerem na ławce trenerskiej są w stanie utrzymać się w lidze.

Na słowa krytyki natomiast zasłużył Everton, który nie potrafi wygrać już od sześciu kolejek. Twórcy podcastu postanowili w związku z tym poszukać rozwiązania problemu i ocenić dotychczasową pracę menadżera „The Toffees” – Rafy Beniteza.

Musieliśmy również poruszyć niezwykle ważny problem, jakim było zwolnienie Ole Gunnara Solskjaera. Jak wpłynie to na zespół i kto powinien zastąpić Norwega? „Lwia Gadka” spieszy w tej sprawie z odpowiedzią.

Ostatnim z tematów był oczywiście zbliżający się hit 13. kolejki – Manchester United vs. Chelsea, oraz jego potencjalny przebieg. Podczas rozmowy o ekipie Thomasa Tuchela powiedzieliśmy również kilka ciepłych słów o obecnie jednym z najlepszych obrońców na świecie – Antonio Ruedigerze.

***

Kto gdzie gra w 13. ligowej kolejce?

27 listopada

13:30 Arsenal – Newcastle United

16:00 Liverpool – Southampton

16:00 Norwich City – Wolverhmapton

16:00 Crystal Palace – Aston Villa

18:30 Brighton & Hove Albion – Leeds United

28 listopada

15:00 Manchester City – West Ham United

15:00 Burnley – Tottenham Hotspur

15:00 Leicester City – Watford

15:00 Brentford – Everton

17:30 Chelsea – Manchester United

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze