Landreau: Najważniejsza rzecz, jaką musimy robić, to wygrywać


Obecnie w tabeli ligi francuskiej prowadzi Olympique Lyon, a tuż za nim jest Paris Saint-Germain. Ostatnie spotkanie Lyon przegrał na Stade de France z Lille 0:2, natomiast paryżanie wygrali 1:0 z Lorient. Jednym z bohaterów tego meczu był bramkarz paryżan, Mickael Landreau, który obronił rzut karny. Dziś francuski bramkarz wypowiedział się na temat mistrzostwa Francji.


Udostępnij na Udostępnij na

Mickael Landreau to z pewnością jeden z najlepszych golkiperów francuskich ostatnich lat. Wychowanek Nantes od kilku lat był w kadrze reprezentacji Francji, w której wystąpił do tej pory jedenaście razy. Dziś Francuz wypowiedział się na temat mistrzostwa Francji, które z pewnością jest w zasięgu jego drużyny.

Zakończyć sezon w pierwszej czwórce, to z pewnością byłoby coś wielkiego. A jeszcze lepsze byłoby to, gdybyśmy awansowali do Ligi Mistrzów. Najważniejsza rzecz, jaką musimy robić, to wygrywać. Ciekawe, co by było, gdybyśmy do końca walczyli z Lyonem. Mamy przecież tylko jeden punkt straty, dlatego wszystko mogłoby się rozstrzygnąć na Gerland. Więcej będziemy wiedzieć po meczu z Tuluzą – powiedział Landreau.

Landreau wypowiedział się także na temat Mistrza Francji.
Lyon jest naprawdę doświadczony. Ci piłkarze wiedzą, jak poradzić sobie z ciśnieniem w bardzo ważnych meczach. Ok, może w tym sezonie mają trochę więcej problemów, ale nadal są faworytami do mistrzostwa – dodał niespełna 30-letni zawodnik.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze