Lacombe po raz kolejny krytykuje


Nie od dziś wiadomo, że Guy Lacombe jest trenerem kontrowersyjnym. Co jakiś czas pojawiają się w prasie jego wypowiedzi, w których nie szczędzi ostrych słów. Zawsze wiele uwag miał do sędziów, jednak dziś skrytykował swoich zawodników.


Udostępnij na Udostępnij na

Jeszcze niedawno drużyna z Bretanii była na trzecim miejscu w tabeli. Każdy się z nią liczył, bo trudno było ją zatrzymać. Przyszedł jednak taki okres, w którym ekipa Guy’a Lacombe’a nie radzi sobie dobrze. Wczoraj przegrała kolejny mecz. Tym razem z Hawrem 1:0, po golu Amadou Alessane’a, który padł w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Trener Stade Rennais, Guy Lacombe, skrytykował swoich zawodników za postawę we wczorajszym spotkaniu przeciwko ekipie Hawru. – Futbol to gra, w którą gra jedenastu mężczyzn. To powinno być proste i efektywne. Nie pokazaliśmy tej jakości wczoraj wieczorem i przegraliśmy tak jak z Lille. Wczoraj wieczorem zrobiliśmy krok wstecz, czym zmatowiliśmy naszą reputację. – powiedział szkoleniowiec siódmej drużyny Ligue 1.

Zanim możesz zaatakować, potrzebujesz pragnienia, by odebrać piłkęGdy już to zrobisz, możesz zaatakować inteligentnie. To jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Od początku wiedzieliśmy doskonale, że Le Havre mogą nam sprawić problemy. – zakończył Lacombe. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze