Keżman: Mamy fantastyczny skład


Jeszcze w poprzednim sezonie Mateja Keżman był podstawowym zawodnikiem Fenerbahce Stambuł. Latem przeszedł do PSG. Jednak transfer nie wyszedł mu na dobre, bo mimo tego, że zarabia dużo, to gra bardzo niewiele. Dziś serbski napastnik wypowiedział się na temat swojej obecnej sytuacji oraz swojej drużyny.


Udostępnij na Udostępnij na

Z pewnością dla Keżmana obecny sezon jest nieudany. Wychowanek FK Zemun Belgrad wypowiedział się dziś na temat swojego zespołu.

Grałem w wielu zespołach, ale w żadnym nie było takiej atmosfery jak tutaj. – powiedział Keżman. – Mamy fantastyczny skład i właśnie dlatego jesteśmy na szczycie tabeli. – dodał.

Keżman wypowiedział się również na temat swoich kolegów z zespołu. – Chciałbym podziękować zawodnikom za wsparcie. W ostatnich miesiącach byłem w dołku, ale dzięki ich pomocy, z tego dołka wyszedłem. Jestem naprawdę zadowolony z tego, że pracuję z nimi i z tego, że jestem częścią zespołu. – powiedział były zawodnik PSV Eindhoven. 

Doświadczenie procentuje

Pewni ludzie próbują już mnie osądzić, ale myślę, że jestem jeszcze w takiej sytuacji, że mogę pokazać tutaj moją prawdziwą wartość.

Mam swój charakter. To prawda. Myślę, że to może być korzystne dla zespołu. Zostałem także zaskoczony przez pewnych dziennikarzy, którzy próbują porównywać pensje zawodników bez brania bod uwagę ich doświadczenia. – zakończył Keżman.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze