Källström: Naszym celem jest zwycięstwo


Kim Källström, pomocnik Olympique Lyon, wypowiedział się na temat swojej drużyny oraz na temat najbliższego spotkania ligowego z Sochaux.


Udostępnij na Udostępnij na

Lyon nie prezentuje się w ostatnich tygodniach dobrze. Podopieczni Claude Puela wygrali ostatnio 21 listopada, a więc dokładnie miesiąc temu. Nie ma się czym chwalić. Kim Källström powiedział, że jest pewien, iż Lyon odniesie jutro zwycięstwo. 

To będzie ciężki mecz. Sochaux walczy o życie, dlatego łatwo na pewno nie będzie. Naszym celem jest jednak zwycięstwo i tego się trzymamy. – powiedział Szwedzki pomocnik.

Källström wypowiedział się także na temat aktualnej sytuacji zespołu oraz o Mistrzostwie Francji. – Musimy wyczuć, że to jest właśnie ten moment, aby zareagować. W ostatni weekend mogliśmy odskoczyć rywalom, ale nie wykorzystaliśmy szansy. Nastrój jest inny w każdym tygodniu. Ostatnio było więcej agresji na treningu. Może dzięki takiej atmosferze uda się poprawić wyniki. – powiedział Källström.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebujemy zwycięstw do wygrania ligi. Musimy wykorzystywać nasze mocne strony. Każdy z nas będzie robił to, co najlepsze, aby wreszcie zacząć zwyciężać. – dodał.

Zostało dziesięć meczów do końca, a my nadal prowadzimy. Jest kilka zespołów, które mogą również wygrać ligę. My na pewno  zrobimy wszystko, abyśmy to my sięgnęli po tytuł. – zakończył wychowanek Partille IF.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze