Jourdren: Ważne zwycięstwo

Montpellier nie zwalnia tempa. Beniaminek pokonał dziś w wyjazdowym spotkaniu ekipę Boulogne i goni lidera z Bordeaux. Po spotkaniu komentarza udzielił bramkarz Geoffrey Jourdren.

Montpellier prowadziło od 27. minuty za sprawą bramki zdobytej przez Souleymane Camarę. W doliczonym czasie gry drugiej połowy wynik ustalił inny z napastników, Victor Hugo Montano.

Komentarz Geoffreya Jourdrena, bramkarza Montpellier:

To jest ważne zwycięstwo, zwłaszcza kiedy znamy korzystne dla nas rezultaty Auxerre i Lille. Wygraliśmy myśleniem. W każdym meczu dążymy do osiągnięcia dobrego rezultatu i liczymy na szczęśliwy koniec. Ten jest niewyobrażalny. Dużo radości jest w szatni. Dla piłkarza jest to jeden z bajecznych w życiu momentów – powiedział po spotkaniu Jourdren.

W następnej kolejce Montpellier zagra z ostatnim w tabeli Grenoble. To spotkanie nie będzie należało do prostych, z tego też względu, że Grenoble mocno walczy o utrzymanie w lidze, co udowodniło dziś pokonując Auxerre aż 5:0.