Jeleń ponownie strzela!

Ireneusz Jeleń po raz kolejny zdobył gola w ligowym meczu dla Auxerre. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 26. minucie, a jego Auxerre zremisowało u siebie 1:1 z Tuluzą.

Dla Ireneusza Jelenia jest to już szósty gol w tym sezonie w Ligue 1. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 26. minucie. Tym samym po raz kolejny udowodnił, że jest bardzo ważnym zawodnikiem Auxerre.

Po kontuzji nie ma już śladu, a Jeleń gra naprawdę wyśmienicie. Był to piąty mecz Jelenia po powrocie, a Polak zdobył w tych pięciu meczach trzy ważne gole dla Auxerre. To pokazuje klasę polskiego napastnika i jego dużą wartość w zespole Jeana Fernandeza.

Całe spotkanie rozegrał również Dariusz Dudka, który może wreszcie się przebije do pierwszego składu Auxerre.