Gouffran: W 2011 roku musimy coś zmienić

24 grudnia 2010 Gouffran: W 2011 roku musimy coś zmienić

Napastnik Girondins Bordeaux, Yoan Goruffran był zadowolony po swoim ostatnim występie przeciwko RC Lens. 24-letni zawodnik zdobył gola na wagę remisu w doliczonym czasie drugiej połowy.

Jednakże gracz stwierdził, że mecz z Lens jest ostrzeżeniem przed potyczkami w 2011 roku.

Joan Gouffran
Joan Gouffran (fot. francefootball.fr)

To był bardzo skomplikowany mecz dla nas. W pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki i przegrywaliśmy 0:2. Po przerwie staraliśmy się jakoś reagować. Zdobyliśmy gola kontaktowego. Później, mimo gry w dziesiątkę, daliśmy radę i strzeliliśmy bramkę na wagę remisu. Musimy jednak coś zmienić w 2011 roku – zakończył.

Francuz w tym sezonie w drużynie Bordeaux jest jednym z najlepszych i kluczowych piłkarzy. Rozegrał do tej pory 17 spotkań z czego w 14 rozpoczynał w pierwszym składzie. W ciągu tego czasu zdołał strzelić dwa gole.