Ederson może odejść


Antonio Caliendo, reprezentujący interesy gracza Lyonu Edersona, wyznał w rozmowie z Goal.com, że jego klient jest nieszczególnie zainteresowany przedłużeniem umowy z francuskim zespołem.


Udostępnij na Udostępnij na

Umowa 26-letniego Brazylijczyka z OL wygasa po zakończeniu obecnego sezonu. Jak do tej pory nikt z Lyonu nie kontaktował się ani z piłkarzem, ani z jego agentem. Czynić tego nie zamierza sam Ederson, którego odejście ze Stade Gerland wydaje się nieuniknione. 

Jego agent mówił już, że zawodnikiem interesuje się kilka europejskich zespołów. Największą uwagę na pomocniku wydawało się skupiać do tej pory Lazio Rzym. Caliendo twierdzi, że transfer do Włoch jest bardzo możliwy. 

 Szanse na to, że zostanie w Lyonie drastycznie zmalały w ostatnich tygodniach. Mamy trzy czy cztery różne opcje i na pewno wszystkie je rozważymy – powiedział. – Mogę powiedzieć, że w tym momencie jego zainteresowania dotyczą Włoch. Lazio jest jedną z opcji. Ederson ma świetne umiejętności, dlatego nic dziwnego, że kluby się nim interesują. 

 Znacząco spadły szanse na to, że zostanie we Francji. Dlatego też na pewno będzie bardzo wiele informacji na temat jego przyszłości. 

Komentarze
~Kubson120 (gość) - 12 lat temu

Ja słyszałem że ma isc do Milanu.A tak po za tym
FORZA MILAN

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze