Correa: Zasłużyliśmy na więcej

Trener Nancy, Pablo Correa, wypowiedział się na temat dzisiejszego spotkania przeciwko Sochaux, które zakończyło się podziałem punktów.

Na Stade Bonal podopieczni Correi zremisowali 1:1. Od 32. minuty prowadzili, a bramkę zdobył Issiar Dia. Do wyrównania doprowadził Stephane Dalmat w 52. minucie.

Komentarz Pablo Correi, trenera Nancy:

Zdobyliśmy punkt, ale zasłużyliśmy na więcej. Jeśli to byłby boks, to wygralibyśmy na punkty powiedział Urugwajczyk. – Mieliśmy więcej okazji, oddaliśmy więcej strzałów i dwukrotnie po naszych atakach piłka uderzyła w słupek bramki. Jednak nie zawsze dostajemy to, na co zasługujemy. Gdy straciliśmy bramkę byłem wściekły, ale to się zdarza – dodał szkoleniowiec.

Correa powiedział również, że jest zadowolony z dotychczasowych wyników osiąganych przez drużynę. – Przed sezonem mówiliśmy, że chcemy zakończyć ligę w środku stawki. Aktualnie trzymamy dobrą średnią. – zakończył.