Benitez: Nie mamy nic do stracenia


Hiszpański trener Liverpoolu przyznaje, że zrobi wszystko, aby jego zespół awansował do półfinałów Ligi Mistrzów. Szkoleniowiec "The Reds" przyznał, że jego zespół nie ma nic do stracenia w meczu rewanżowym przeciwko Chelsea na Stamford Bridge.


Udostępnij na Udostępnij na

Pierwszy ćwierćfinał dość niespodziewanie zakończył się zwycięstwem Chelsea. „The Blues” przyjechali na Anfield Road po korzystny rezultat, jednak chyba mało kto spodziewał się zwycięstwa w stosunku 3:1. Obecnie to podopieczni Guusa Hiddinka są faworytem do awansu, jednak hiszpański szkoleniowiec da z siebie wszystko, aby nie dopuścić drużyny Chelsea do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

– Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że znajdujemy się na beznadziejnej pozycji, ale nie mamy nic do stracenia – przyznaje Benitez. – Na boisko wyjdziemy bez presji i niepotrzebnych nerwów, co będzie działało na naszą korzyść. To jest futbol i tutaj wszystko jest możliwe. Przypuszczam, że na Stamford Bridge pojawi się wielu kibiców naszego zespołu. Moi piłkarze muszą dać z siebie wszystko, bo pierwszy półfinał to jeszcze nie koniec. Piłkarze Chelsea już pewnie cieszą się z awansu, a to może ich zgubić.

Komentarze
~pysio (gość) - 15 lat temu

Oby the REDS pokonali ich

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze