Beckham: Messi najlepszy na świecie


13 kwietnia 2013 Beckham: Messi najlepszy na świecie

Doświadczony pomocnik Paris Saint-Germain, David Beckham, nie krył podziwu nad Lionelem Messim, który pozbawił jego zespół w minioną środę awansu do półfinału Champions League. „Becks” stwierdził, że Argentyńczyk to najlepszy piłkarz świata.


Udostępnij na Udostępnij na

On jest jedyny w swoim rodzaju! Nie ma nikogo takiego jak on –komplementował Argentyńczyka Beckham. – On i Ronaldo, choć wciąż nie są na tym samym poziomie, są nad wszystkimi innymi.

David Beckham
David Beckham (fot. Psg.fr)

Możesz rzeczywiście dopatrzeć się podobieństw, czy to w ich technice, czy talencie, i oczywiście fantastycznie dla futbolu jest mieć ich obu, ale to Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie – powiedział Beckham.

Prowadziliśmy na Camp Nou, a potem on wszedł na boisko i wykreował rywalom bramkę. Graliśmy dobrze w obu spotkaniach i dokonaliśmy czegoś, z czego możemy być dumni  nie przegraliśmy z Barceloną ani razu, a to jest coś, co może napędzać nas w przyszłym sezonie.

Cieszę się bardzo, że znów mogę być częścią takich spotkań jak te. To wyjątkowe doświadczenie, mimo że nie lubię przegrywać – podsumował Anglik.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze