Beckham: Czuję się tu jak w domu


28 lutego 2013 Beckham: Czuję się tu jak w domu

Davis Beckham po raz pierwszy zagrał od pierwszej minuty w barwach PSG. Gwiazdor jest z tego powodu bardzo zadowolony i dodaje, że nowi koledzy sprawili, iż w Paryżu czuje się jak w domu.


Udostępnij na Udostępnij na

W szlagierowym spotkaniu 1/8 finału Coupe de France PSG zmierzyło się z Olympique Marsylia. Paryżanie zwyciężyli 2:0, ale nie była to jedyna ważna informacja tego wieczoru. Po raz pierwszy w wyjściowej jedenastce znalazł się nowy nabytek katarskich inwestorów – David Beckham. Po dobrym meczu Anglik przyznał, że jest zadowolony ze swojego występu i czuje się w Paryżu jak w domu:

David Beckham
David Beckham (fot. Psg.fr)

Bardzo ważne jest to, aby dobrze rozpocząć mecz. Gra od początku meczu to dla mnie wielka przyjemność. Mamy superzespół i wspaniałych piłkarzy. Dzięki nim czuję się tu jak w domu. Czuję się dobrze, ale jeszcze nie jestem w stanie zawsze grać przez 90 minut.

Na temat Beckhama wypowiedział się również Leonardo, dyrektor sportowy klubu: – On nie przyjechał tu, aby rozdawać zdjęcia, chodzić na konferencje prasowe i zwiększyć sprzedaż koszulek. Dziś to potwierdził.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze