Rusza nowy sezon La Liga. Redakcja iGol.pl zaprasza na nowy format na YouTube!


Zapraszamy do oglądania programu ¡Habla (i)Gol!

13 sierpnia 2021 Rusza nowy sezon La Liga. Redakcja iGol.pl zaprasza na nowy format na YouTube!

Nie tak wyobrażaliśmy sobie nadchodzący sezon La Liga. Kolejny raz liczyliśmy na pojedynek Benzemy z Messim i Suarezem o trofeum Pichichi. Argentyńczyka już w La Liga nie ma, gwiazdami pozostają Francuz i Urugwajczyk. Kto może poprowadzić Barcelonę do osiągnięcia sukcesu? Pierwszy odcinek naszego programu poświęciliśmy właśnie sytuacji w "Blaugranie".


Udostępnij na Udostępnij na

Nasz program publikowany będzie regularnie przed każdą kolejką La Liga. Będziemy wspólnie poruszać aktualne tematy w poszukiwaniu rozwiązań i kłopotów. Chcemy być na bieżąco i dawać możliwie najwyższej jakości i merytoryki materiały. W każdym odcinku obecny będzie gość specjalny, najczęściej związany z klubem, którego dany odcinek będzie dotyczył.

Tym razem jest nim Adrian Białkowski, na co dzień mieszkający właśnie w Barcelonie. Adrian jest założycielem Peña Blaugrana de Łódź, twórcą podcastu 9CAMPNOU oraz socio Barcelony. Nasz gość wsparł nas swoją wiedzą na temat młodych talentów ze szkółki FC Barcelona, czyli popularnej La Masii, którą to ogląda regularnie. Była to niezwykle fachowa wiedza. Mnóstwo merytoryki, dawka humoru i uśmiech na twarzach, tego możecie się spodziewać po włączeniu ¡Habla (i)Gol!

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze