Markus Merk ma dość błędów!


Jeden z najlepszych i najbardziej medialnych sędziów piłkarskich na świecie Dr Markus Merk po swojej błędnej decyzji w jednym z najciekawszych spotkań ostatniej kolejki Bundesligi (Werder vs BVB) wyraził swoje poparcie dla nowinek technicznych, które miałyby pomóc sędziom w podejmowaniu właściwych decyzji na boisku.


Udostępnij na Udostępnij na

45-letni Markus Merk w ostaniej kolejce ligi niemieckiej uznał bramkę Rosenberga dla Werderu na 1-0, mimo, że zawodnik Bremy był na spalonym. Po obejrzeniu meczu na DVD i przeanalizowaniu swej błędnej decyzji Markus Merk dał do zrozumienia, że sędziowie podczas meczu powinni mieć dostęp do powtórek telewizyjnych, gdy sytuacja jest bardzo kontrowersyjna lub gdy zła decyzja może wypaczyć wynik meczu. Dr Merk stwierdził: W dzisiejszych czasach, przy tak rozwiniętej technice można każdą kontrowersyjną sytuacje rozwiązać w ciągu minuty.

Komentarze
~Michał (gość) - 15 lat temu

Ja jestem za wprowadzeniem nowinek technicznych -
dość już wypatrzonych wyników przez błędy sędziów.

Odpowiedz
AD (gość) - 1 rok temu

Nie powinien być sędzią a tym bardziej zostać uznanym za najlepszego sędziego pierwszej dekady XXI przez Miedzynarodawą Federację Historyków i Statystyków Futbolu. ?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze