Lavezzi wierzy w scudetto


7 maja 2010 Lavezzi wierzy w scudetto

Napastnik Napoli, Ezequiel Lavezzi, wierzy, że kiedyś nadejdzie taki moment, że wraz z kolegami wywalczy scudetto dla „Azzurrich”.


Udostępnij na Udostępnij na

Ezequiel Lavezzi jest niewątpliwie największą gwiazdą zespołu z Neapolu
Ezequiel Lavezzi jest niewątpliwie największą gwiazdą zespołu z Neapolu (fot. sscnapoli.it)

Argentyńczyk jest jednym z kluczowych graczy Napoli. Jego absencja w połowie sezonu spowodowała, że neapolitańczycy osunęli się z miejsca premiowanego startem w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Podczas ostatniej kolejki zawodnik strzelił ważnego gola przeciwko Chievo, który dał „Azzurrim” pewny start w Lidze Europejskiej.

Moja bramka przeciwko Chievo nie spowodowała, że Napoli zagra w europejskich pucharach. Jest to zasługa całego zespołu, który świetnie się spisywał podczas tego sezonu. Zrealizowaliśmy cel, który sobie postawiliśmy w sierpniu. Jednak moim marzeniem jest zdobycie scudetto. Chciałbym po nie sięgnąć z Napoli – oświadczył Lavezzi.

Argentyńczyk dodał również, że już raczej przestał liczyć na powołanie do reprezentacji. Chociaż gdyby takie napłynęło, to bardzo by go to uszczęśliwiło.

Po zakończeniu sezonu spędzę więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jednak mam cichą nadzieję, że w tym roku nie będę miał wakacji – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze