Kehl optymistą przed rewanżem


14 lutego 2013 Kehl optymistą przed rewanżem

Kapitan Borussii Dortmund, Sebastian Kehl, uważa, że jego zespół jest w stanie awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kehl powiedział kilka słów na temat wczorajszego meczu z Szachtarem Donieck.


Udostępnij na Udostępnij na

Sebastian Kehl
Sebastian Kehl (fot. Teamtalk.com)

We wczorajszym spotkaniu w Doniecku w ramach 1/8 finału Champions League padł remis 2:2. Kapitan drużyny niemieckiej, Sebastian Kehl, twierdzi, że choć wynik nie jest idealny, to jego zespół ma duże szanse na awans do ćwierćfinału. – Cóż, musimy żyć z tym, że to tylko 2:2. Mieliśmy dużo okazji do tego, by ten wynik był lepszy, jednak remis daje nam duże szanse na awans – powiedział tuż po spotkaniu Kehl. – Szachtar to bardzo silny zespół, ale dzięki temu, że byliśmy bardziej zwarci niż w poprzednich meczach, udało się nam osiągnąć korzystny rezultat – dodał.

W lidze Borussia przegrała ostatni mecz ligowy z HSV Hamburg aż 1:4. – Analizowaliśmy naszą ostatnią porażkę w Bundeslidze. Wówczas zrobiliśmy wiele błędów, których ustrzegliśmy się dzisiaj, dzięki czemu wyglądało to już o niebo lepiej – powiedział. W meczu z Szachtarem piłkarze Borussii zdobyli wyrównującą bramkę dopiero w 87. minucie spotkania. – Dzięki tak późno strzelonej bramce mogliśmy udać się do hotelu w bardzo dobrych nastrojach – zakończył 33-letni Sebastian Kehl.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze