Inter – Manchester: komplementów ciąg dalszy


Przed szlagierowym spotkaniem 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Interem Mediolan i Manchesterem United, piłkarze oraz zwłaszcza trenerzy obu klubów nie szczędzą swoim rywalom pochwał.


Udostępnij na Udostępnij na


Tym razem o dzisiejszym meczu ponownie wypowiedział się menadżer „Czerownych Diabłów”, Sir Alex Ferguson. Szkot skupił się przede wszystkim na osobie Zlatana Ibrahimovicia, szwedzkiego napastnika, uchodzącego za najjaśniejszy punkt w szeregach Nerazzurrich. Po jego wypowiedzi widać, iż darzy go ogromnym szacunkiem:

– Bez dwóch zdań, Ibrahimović to największy atut Interu. Ten sezon jest dla niego niezwykle udany. Jest chwalony ze wszystkim stron, ale on na to po prostu zasługuje. Obserwuję go już od paru lat i mogę spokojnie stwierdzić, że niebywale się rozwinął. Zlatan jest teraz w takim wieku, w którym od piłkarza oczekuje się dojrzałości w grze i on spełnia ten wymóg.

Na koniec popularny „Fergie” postanowił porównać Szweda z największą gwiazdą swojej drużyny, Portugalczykiem Cristiano Ronaldo:

– Ronaldo to wyśmienity zawodnik, to nie ulega wątpliwości. Mam nadzieję, że ta noc będzie należała właśnie do niego, a nie do Zlatana – zakończył ze śmiechem szkoleniowiec Manchesteru United.

Przypomnijmy, że mecz między Interem i Manchesterem zostanie rozegrany dzisiaj o tradycyjnej, wieczornej porze, czyli o godzinie 20:45 polskiego czasu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze