Dumny Cesc


Francesc Fabregas nie ukrywał swojego zadowolenia z gry Arsenalu w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów przeciwko hiszpańskiej ekipie, znanej jako Villarreal CF.


Udostępnij na Udostępnij na


„Kanonierzy” zremisowali na El Madrigal 1:1, mimo że do przerwy przegrywali 0:1. Ich ambitna postawa w drugiej połowie sprawiła jednak, że podopieczni Arsene’a Wengera doprowadzili do wyrównania. Hiszpański rozgrywający był więc bardzo usatysfakcjonowany postawą kolegów:

– Jestem niezwykle dumny z naszej postawy. Jeśli widzisz, jak twoi koledzy radzą sobie na boisku, cieszysz się, że masz ich po swojej stronie. Oni też są dumni. Pokazaliśmy niesamowity charakter, po naszej grze widać było, iż jesteśmy zdeterminowani, by w tym sezonie wygrać jakieś trofeum. Stać nas było na więcej, ale patrząc na kontuzje Manuela Almunii i Williama Gallasa, nie możemy narzekać. W takim wypadku rezultat 1:1 nie wydaje się być zły. Wciąż przed nami wiele pracy – zauważył na koniec młody pomocnik.

Za niespełna dwa tygodnie popularni „The Gunners” podejmą Villarreal na własnym stadionie, czyli Emirates Stadium, i nie ulega wątpliwości, że będą faworytami tego starcia. Tak więc droga do półfinału stoi przed nimi otworem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze