Arszawin: Barcelonę stać na wynik 2:0


Nic tak nie elektryzuje kibiców w Europie, jak półfinałowe starcie w Lidze Mistrzów Interu Mediolan i Barcelony. Pierwsze starcie wygrali czempioni Włoch 3:1. Katalończycy potrzebują do awansu wygranej 2:0 u siebie, co wróży im Andriej Arszawin.


Udostępnij na Udostępnij na

Co ja myślę o meczu Interu z Barceloną? Niestety za bardzo w tym względzie wypowiedzieć się nie mogę. Nie oglądałem tego meczu. Akurat wyszły takie sprawy, które przyczyniły się do tego, że nie mogłem spędzić tego czasu przed telewizorem. Wynik rzeczywiście mnie zadziwił. Sądząc po rezultacie, Jose Mourinho po raz kolejny udowodnił, że jest trenerem o bardzo wysokich kwalifikacjach. Jestem jednak pewien, że w tej konfrontacji nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Wszyscy wiemy, jak gra Barcelona na Camp Nou – powiedział Arszawin.

Jak teraz można ocenić szanse obu drużyn? Patrząc na wynik pierwszego meczu, muszę stwierdzić, że są one równe. Z jednej strony Barcelonę absolutnie stać na to, żeby pokonać Inter 2:0. Z drugiej strony Inter również jest w stanie utrzymać przewagę wypracowaną na San Siro – dodał reprezentant Rosji.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze