Warta remisuje z Jarotą

11 lipca 2011 Warta remisuje z Jarotą

Przebywająca na zgrupowaniu w Jarocinie drużyna Warty Poznań zremisowała 2:2 z miejscową Jarotą. Było to spotkanie towarzyskie. Bramki dla pierwszoligowców zdobywali Paweł Iwanicki oraz Krzysztof Gajtkowski.

Warta jest jednym z faworytów do awansu

„Zieloni” bardzo szybko objęli prowadzenie, ponieważ już w drugiej minucie spotkania gola zdobył Paweł Iwanicki. Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 55. minuty. Tym razem trafienie zanotował zawodnik gospodarzy, Michał Grobelny. Na kwadrans przed końcem na prowadzenie za sprawą Krzysztofa Gajtkowskiego wyszła Warta. Warto dodać, że Gajtkowski, który miał odejść z klubu, ostatecznie przedłużył kontrakt i w przyszłym sezonie nadal będzie zawodnikiem poznańskiego klubu. Gdy wydawało się, że podopieczni Czesława Jakołcewicza doprowadzą zwycięstwo do końca, wyrównującego gola zdobył Karol Danielak, ustalając wynik meczu na 2:2.

Skład Warty Poznań: Sobański – Sasin, Wichtowski, Sobieraj (46 Jasiński), Zawadzki (46 Scherfchen, 72 Goliński) – Magdziarz (64 Ciarkowski), Ngamayama, Foszmańczyk, Reiss, Iwanicki – Gajtkowski