Varane: To ważny moment w mojej karierze


Obrońca Realu Madryt, Raphael Varane, jest obecnie jednym z największych młodych talentów w Europie. Francuz ma nadzieję, że uda mu się kontynuować grę na wysokim poziomie i stanie się podstawowym zawodnikiem w linii obrony „Królewskich”.


Udostępnij na Udostępnij na

Przed ćwierćfinałowym meczem Ligi Mistrzów na konferencji prasowej Varane analizował najbliższego rywala Realu Madryt – Galatasaray. Zawodnik powiedział, co myśli o grze przeciwko takim gwiazdom, jak: Didier Drogba, Wesley Sneijder czy Burak Yilmaz.

To bardzo ważny moment w mojej karierze i duże doświadczenie. Dla mnie to wielki bonus móc grać w takich spotkaniach i miejmy nadzieję, że nadal będę się piął do góry. W zeszłym roku bardzo ciężko pracowałem, ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że tak szybko uda mi się dostać do pierwszego zespołu – mówił 19-latek.

Odnośnie do tureckiego rywala obrońca „Królewskich” zaznaczał, że Galatasaray może sprawić Realowi wiele kłopotów. Zawodnik podkreślał wagę tego spotkania i wysiłek, jaki jego zespół musi włożyć w ten mecz. Varane przestrzegał zwłaszcza przed tureckim napastnikiem Yilmazem: – Zdajemy sobie sprawę, że to dobry piłkarz, który jest naprawdę świetny w ataku. Ma szybkość i znakomite warunki fizyczne. Musimy na niego uważać – mówił.

Zapytany, czy bardzo denerwuje się przed tym meczem, Varane powiedział: – Nie jestem zdenerwowany. Mam świadomość presji, która na mnie ciąży, ale skupiam się tylko na moich zadaniach. Na tym poziomie wszyscy musimy być czujni, ponieważ w każdej chwili rywal może sprawić nam kłopoty.

Komentarze
~Królewski (gość) - 11 lat temu

Mamy nowego HIERRO!!!!!!!!!

Odpowiedz
~David Villa (gość) - 11 lat temu

Moim zdaniem chłopak jest dobry ale żeby się nie
spalił :) !!!

Odpowiedz
~ups (gość) - 11 lat temu

dzięki Ci Zizu. Varane jest fenomenalny

Odpowiedz
~Bing (gość) - 11 lat temu

szkoda tylko ze Perez nie posłuchał Zidana w kwesti
Hazarda. Francuz naprawde ma nosa co do obiecujących

pilkarzy

Odpowiedz
~Erni (gość) - 11 lat temu

Zizou ma oko. Varane w ostatnich meczach pokazał
klasę. Młody następca Pepe na 100%.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze