Ujfalusi: To był straszny widok


Tomas Ujfalusi podczas niedzielnego spotkania spowodował uraz Leo Messiego, który wykluczy napastnika Barcelony z gry na dwa tygodnie. Czech oficjalnie przeprosił argentyńskiego gwiazdora.


Udostępnij na Udostępnij na

Leo Messi przez 14 dni odpocznie sobie od futbolu, wskutek starcia, po którym Ujfalusi obejrzał czerwoną kartkę. Obrońca Atletico przyznał, że jego intencją nie było skrzywdzenie Argentyńczyka. Czech przeprosił za swój faul podczas konferencji prasowej.

Chcę przeprosić Messiego. Nie miałem zamiaru wywołania u niego kontuzji. Chciałem trafić w piłkę, lecz pech chciał, że trafiłem w Leo. To był straszny widok, kiedy widziałem jego kostkę, ale naprawdę, nie chciałem tego zrobić – usprawiedliwiał się Ujfalusi. – Wczoraj to nie było możliwe, ale dzisiaj za pośrednictwem Aguerro przeprosiłem Messiego – dodał czeski defensor.

Ujfalusi zareagował również na wypowiedź Guardioli o tym, że jego zawodnicy powinni być chronieni przez sędziów. – Wszyscy są równi, dlatego trzeba chronić wszystkich, a nie tylko tych najlepszych – zakończył Czech.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze