Thierry Henry o sprawach bieżących


Napastnik FC Barcelony Thierry Henry powiedział, że wygranie ligi w tym sezonie będzie bardzo trudne. Wypowiedział się również na temat kontuzji Messiego i o talencie Bojana.


Udostępnij na Udostępnij na


„Blaugrana” aktualnie jest na drugim miejscu w tabeli. Ściga dotychczasowego lidera, czyli Real Madryt. „Królewscy” mają pięć punktów przewagi nad Barceloną.

Jednak Francuz ma nadzieje, iż piłkarze Realu będą niespodziewanie przegrywać mecze i Barca to wykorzysta.

Zwycięstwo w tym sezonie w La Liga będzie trudne. Musimy walczyć do końca. Nie możemy przegrać już meczy ligowych i wszyscy mamy nadzieje, że przegrywać będzie Real Madryt

„Duma Katalonii” gra jutro w meczu ligowym z Villarreal. Henry wie, że ten mecz będzie trudny, ale ma nadzieje w sukces swojego zespołu.

Jutrzejszy mecz będzie bardzo trudny. Będzie sporo walki o piłkę. Mam nadzieje, że weźmiemy się w garść i zwyciężymy

Thierry Henry wspomniał również o kontuzji Messiego.

Leo jest kluczowym graczem dla nas. Zastąpić go będzie to trudne zadanie. Jednak na szczęście mamy takich graczy jak Eto’o, Ronaldinho czy Xavi. Ci gracze znakomicie się rozumieją i są bardzo zgrani

Była gwiazda Arsenalu wypowiedziała się również na temat młodego talentu Barcy. Mowa tu oczywiście o Bojanie Krikicu. Henry powiedział, że ten napastnik przypomina mu jego samego na początku kariery.

Bojan przypomina mi mnie, gdy rozpoczynałem karierę. Nie wiem czemu, ale on jest wspaniałym graczem. Gdy tylko będzie ciężko trenował, to zostanie najlepszym graczem na świecie” – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze