STS mocno wkracza do Pierwszej Ligi. Bukmacher przejmuje Podbeskidzie


Zespół z Bielska-Białej zostanie kolejnym piłkarskim partnerem polskiego bukmachera

21 lipca 2023 STS mocno wkracza do Pierwszej Ligi. Bukmacher przejmuje Podbeskidzie
Krzysztof Dzierzawa/Pressfocus

Popularny polski bukmacher STS ruszył tego lata na odważne podboje w piłkarskim świecie. Podmiot na dobre zadomowił się już w naszej ekstraklasie, a teraz rozpycha się łokciami na jej zapleczu. Niedawno ogłoszona została współpraca STS z wielosekcyjnym GKS-em Katowice. Według naszych informacji, dziś poznamy kolejnego partnera bukmachera na tym szczeblu rozgrywek.


Udostępnij na Udostępnij na

Około godziny 10 rano do wiadomości publicznej ma zostać podana informacja o zawarciu porozumienia pomiędzy STS, a nowym partnerem. Spółka zostanie sponsorem pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Polski bukmacher oraz klub spod Klimczoka podpisali umowę, która obowiązywać będzie przez następny sezon.

Przypomnijmy, że spółka mocno działa na arenie ekstraklasowej. Do niedawna firma była sponsorem poznańskiego Lecha, obecnie posiada umowy z trzema klubami występującymi wśród elity. Poza Zagłębiem Lubin i Jagiellonią Białystok, wspieranymi przez STS od lat, grono to w tym roku uzupełnił mistrz kraju, Raków Częstochowa.

Spółka na dobre rozgościła się również w Fortuna 1 Lidze. Dopiero co ogłoszona została nowa współpraca z GKS-em Katowice, a już następnego dnia STS pod swój patronat bierze kolejny klub z województwa górnośląskiego. Z naszych informacji wynika jednak, że to ostatnia nowa umowa STS-u w tym okienku transferowym.

Jeśli chodzi o Górny Śląsk, nowy sponsor bielszczan. ma także poważnego konkurenta. Firma Superbet kilka lat temu obrała ciekawą strategię, wchodząc w sponsoring wielu klubów z regionu: GKS Tychy, Polonia Bytom, Ruch Chorzów czy Górnik Zabrze to marki, które przewijały się lub wciąż znajdują się w portfolio firmy. Ponadto bukmacher sponsoruje również media, w tym kibicowskie portale skupione wokół katowickiego klubu. Po erze STS-u w Poznaniu to właśnie Superbet podjął współpracę z ćwierćfinalistą Ligi Konferencji Europy. Na polskiej scenie rośnie nam zatem niezwykle interesująca rywalizacja.

Komentarze
widzew1910 (gość) - 12 miesięcy temu

STS sponsoruje tez Widzew :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze