Ronaldo nie musi niczego udowadniać


Na temat krytyki ze strony mediów na całym świecie w kierunkui gwiazdy Realu Madryt, Cristiano Ronaldo, wypowiedział się kapitan Espanyolu Barcelona, Ivan De la Pena.


Udostępnij na Udostępnij na

W najbliższym ligowym spotkaniu to właśnie drużyna z Katalonii będzie rywalem Królewskich . Spotkanie rozegrane zostanie na nowym obiekcie oddanym do użytku dopiero od tego sezonu.

Cristiano nie musi niczego udowadniać. Widziałem mecz Realu Madryt z Deportivo i byłem pod wrażeniem jego gry. Wciąż jest wielkim piłkarzem, jednak pamiętajmy, że w zespole Pellegriniego występuje jeszcze wielu innych znakomitych zawodników takich jak Kaka, Benzema , Raul czy Xabi Alonso, który w mojej opinii jest kluczowym zawodnikiem w taktyce Realu – powiedział kapitan Espanyolu.

Mimo pochlebnych wypowiedzi w stronę najbliższego rywala, De la Pena zapewnia, że jego drużynę interesuje tylko i wyłącznie zwycięstwo, a Real musi przygotować się na ciężką przeprawę, gdyż nie chce zawieść oczekiwań swoich kibiców, którzy po brzegi wypełnią trybuny nowego stadionu.

Początek spotkania na Estadio Cornella-El Prat zaplanowany jest na sobotę na godzinę 20:00.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze