Ronaldo: Czuję się zaszczycony


Cristiano Ronaldo jest zachwycony, że pobił rekord Sancheza pod względem goli strzelonych w rozgrywkach ligowych. Portugalczyk jednak mówi, że nie ma obsesji na punkcie strzelania bramek.


Udostępnij na Udostępnij na

Ronaldo jest dumny z tego, że zapisał się w historii hiszpańskiej piłki. Gwiazdor Realu Madryt zapowiada również, że będzie starał się zdobyć bramki jeszcze w spotkaniu przeciwko Almerii. Ostatni ligowy mecz „Królewskich” w tym sezonie będzie rozgrywany na Santiago Bernabeu.

Czuję się zaszczycony, że mogłem osiągnąć taki wynik. Chcemy dobrze zakończyć sezon, a ja liczę na więcej bramek w meczu z Almerią, ale nie mam obsesji na tym punkcie – mówi Ronaldo.

As Realu, który trafieniem w doliczonym czasie gry dał swojemu zespołowi zwycięstwo w Pucharze Króla, jest skupiony na tym, aby zawsze prezentować się z jak najlepszej strony.

Jestem zadowolony, zarówno z mojej formy, jak i z postawy całego zespołu. Osiągamy dobre wyniki i gramy na wysokim poziomie. Real Madryt zawsze musi ciężko pracować, aby wygrać i osiągać zamierzone cele – dodał Portugalczyk.

Komentarze
~??????????? (gość) - 12 lat temu

noi gitarta

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze