Pepe wraca do składu Realu Madryt


Portugalczyk Pepe, który nie wystąpił w dwóch dotychczas rozegranych meczach ligowych będzie miał okazje powrócić na boisko w najbliższym spotkaniu Ligi Mistrzów, gdzie Real Madryt zmierzy się ze szwajcarskim FC Zurich.


Udostępnij na Udostępnij na

Obrońca „Królewskich” został zawieszony w poprzednim sezonie na 10 ligowych spotkań z brutalny faul na jednym z zawodników Getafe. Z racji tego, iż wówczas do końca sezonu pozostało jedynie sześć ligowych kolejek Pepe zmuszony jest do pauzowania w czterech pierwszym meczach sezonu 2009/2010.

Powrót byłego zawodnika FC Porto jest z pewnością dobrą informacją dla szkoleniowca Realu, Mauela Pellegriniego. Trener klubu ze stolicy Hiszpanii nie będzie mógł bowiem skorzystać z usług kontuzjowanego Sergio Ramosa. Niepewny jest również występ Raula Albiola, który w spotkaniu z Espanyolem nabawił się drobnej kontuzji.

Na spotkanie do Szwajcarii nie uda się inny środkowy obrońca „Królewskich”, Ezequiel Garay. Argentyńczyk podobnie jak Rafael van der Vaart nie znalazł się na liście powołanych zawodników.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze