Moratti: Wierzę w Mourinho


Prezydent Interu Mediolan, Massimo Moratti, nie może się doczekać jutrzejszego spotkania przeciwko Barcelonie. Milioner z Włoch całkowicie ufa Jose Mourinho i twierdzi, że z tym trenerem mediolańczycy sięgną po Puchar Europy.


Udostępnij na Udostępnij na

Dla Massimo Morattiego jutrzejszy mecz będzie szczególny. Każdy wie, że jedną z większych obsesji prezydenta „Nerazzurri” jest triumf w Lidze Mistrzów. W tym sezonie jego drużyna stoi przed wielką szansą zakwalifikowania się do finału. Inter ma solidnego szkoleniowca, a także silny skład, który nie jest osłabiony przez kontuzje. Czego chcieć więcej?

Stoimy przed historyczną szansą. Mamy pełny skład, który jest gotowy, aby jutro rozegrać wielki mecz. Zdaję sobie sprawę, że Barcelona jest silna i postawi nam twarde warunki. My natomiast mamy na ławce Jose Mourinho, który potrafi wspaniale ustawić zespół. Myślę, że geniusz taktyczny Portugalczyka pomoże w wyeliminowaniu Katalończyków – oznajmił Massimo Moratti.

Inter Mediolan wciąż walczy na trzech frontach. Oprócz Ligi Mistrzów, „Nerazzurri” mają szanse triumfować zarówno w lidze, jak i w Pucharze Włoch.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze