Karpin: Mogliśmy strzelić więcej

Rozpoczęła się już druga kolejka Ligi Mistrzów. W pierwszym jej starciu Spartak Moskwa pokonał u siebie MSK Zilina. Według trenera Walerego Karpina jego zespół mógł wygrać wyżej.

Naturalnie, kiedy wygrywa się 3:0, wydaje się, że wszystko poszło komfortowo. Jednak w pierwszej połowie do strzelonej bramki było nam naprawdę ciężko. W drugiej przez 10-15 minut musieliśmy się sporo wysilić, dużo problemów sprawiał nam Cessey. Jednak potem przejęliśmy piłkę, spokojnie ją przetrzymywaliśmy i mogliśmy pokusić się o więcej bramek. Graliśmy u siebie i powinniśmy byli wygrać – podsumował potyczkę ze Słowakami Karpin.

Zwycięstwo nad Ziliną jest drugim w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Przed dwoma tygodniami „Miaso” na Stade Velodrome pokonali 1:0 Olympique Marsylia.