Isco: Cieszy reakcja drużyny

28 listopada 2013 Isco: Cieszy reakcja drużyny

Real Madryt w środowej odsłonie fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonał Galatasaray Stambuł 4:1 na Santiago Bernabeu. Mecz obfitował w piękne bramki, które uświetniły momentami nudną grę. Po jednej z najlepszych akcji w spotkaniu padł ładny gol Isco.

Isco Alarcon
Isco Alarcon (fot. Marca.com)

Bez Cristiano Ronaldo i od 28. minuty bez Sergio Ramosa musieli sobie radzić „Królewscy” w starciu z tureckim Galatasarayem, jednak pokazali, że są drużyną z najwyższej półki i osłabienia nie wpływają na wynik ważnego meczu. Jednym z ojców zwycięstwa w środowy wieczór był Isco, który cieszył się ze zdobycia bramki dla swojej drużyny.

Zdołałem pomóc drużynie, zdobywając gola, który padł po błyskawicznej akcji. Jestem szczęśliwy z powodu tej bramki i reakcji ekipy, która odpowiedziała wspaniale w drugiej połowie. Czuję się bardziej komfortowo, grając za napastnikiem, ale jestem cały czas do dyspozycji trenera – powiedział Isco.

Real Madryt z trzynastoma punktami lideruje w tabeli grupy B i drugi Juventus traci do Hiszpanów aż siedem punktów.